Інтерфакс-Україна
20:17 10.07.2015

З полону звільнили 10 українських бійців у рамках обміну з "ЛНР"

2 хв читати
З полону звільнили 10 українських бійців у рамках обміну з "ЛНР"

Київ. 10 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Президент України Петро Порошенко повідомив про те, що з полону звільнено 10 українських військових.

"Друзі, хороша новина - з полону звільнено 10 наших хлопців із 17-ої танкової бригади, батальйону "Айдар", 40-ої бригади, 43-ої бригади", - написав він на сторінці у Фейсбук у п'ятницю.

Глава держави назвав прізвища звільнених: Шанідзе, Бондарук, Семенюк, Швирев, Пархоменко, Нігматуллін, Різаєва, Харатін, Ткаченко, Старцев.

"Уже скоро їхні сім'ї зможуть обійняти героїв", - зазначив П. Порошенко.

У свою чергу, прес-центр Служби безпеки України повідомив, що звільнення заручників відбулося в селищі Щастя (Луганська обл.) у рамках Мінських домовленостей, про що глава СБУ Василь Грицак доповів президентові України.

За даними СБУ, серед звільнених - 8 військовослужбовців із 17-ої танкової бригади, батальйону "Айдар", 40-ої бригади, 43-ої бригади і два волонтери.

"Обмін відбувся у форматі "10 на 10", - зазначає прес-центр СБУ.

Водночас, як повідомляє "ЛуганськІнформЦентр", обмін полоненими за формулою "10 на 10" відбувся в п'ятницю поблизу міста Щастя біля мосту на стороні "ЛНР". Обмін відбувся під спостереженням представників СММ ОБСЄ в Україні. З українського боку була присутня народний депутат України (фракція "Блок Петра Порошенка") Ірина Геращенко.

У свою чергу, прес-служба громадського руху "Український вибір" повідомляє, що "відбувся обмін полоненими, організований групою Медведчука. 10 військовослужбовців ЗСУ було обміняно на 10 прибічників ЛНР". "Радник заступника міністра оборони України Василь Будик, який проводив обмін, заявив: "Сьогодні в н.п. Щастя в результаті переговорів, які провів Віктор Медведчук у Луганську, вдалося домовитися про звільнення 10 українських військовослужбовців", - зазначає прес-служба і нагадує, що В.Медведчук входить до робочої групи з гуманітарних питань, створеної для реалізації Комплексу заходів з виконання Мінських угод.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стартував прийом анкет у другу когорту програми REDpreneur Women

Мінспорту: якщо вам від 14 до 35 років, ви офіційно належите до категорії "молодь"

Шмигаль задекларував 1,6 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,3 млн грн

Російського командира засудили до 12 років за катування цивільних на Чернігівщині

Зеленський доручив Свириденко, Качці і Соболеву забезпечити супровід та експертизу економічних аспектів майбутніх угод між Україною та США

МЗС Естонії заборонив в'їзд першим 261 російським бойовикам, які брали участь в агресії проти України

Зеленський доручив фіналізувати та передати для розгляду на найвищому рівні документ щодо гарантій безпеки для України від США

Без тепла у Києві майже 800 будинків - Кличко

Можливі тимчасові порушення доступу до окремих реєстрів Мін'юсту – НАІС

У зоні підвищеного ризику будинки з верхньою розводкою труб опалення - голова Дарницької РДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА