10:38 30.01.2015

Проти українських військових на сході використовують потужні системи "Смерч", "Торнадо" та "Буратіно" - секретар РНБО

1 хв читати
Проти українських військових на сході використовують потужні системи "Смерч", "Торнадо" та "Буратіно" - секретар РНБО

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов повідомив, що на сході України проти українських військовослужбовців застосовують потужні сучасні системи залпового вогню.

"На жаль, Росія використовує проти нас сучасні засоби ведення вогню, у тому числі системи залпового вогню, зокрема і найбільш потужні. Це не лише системи "Град", це "Ураган", це і більш потужний "Смерч", "Торнадо", також такі варварські системи вогню, як "Буратіно", - повідомив він в інтерв'ю "5 каналу" в четвер увечері.

За його словами, все це використовується проти українських військовослужбовців, а вони, у свою чергу, мають на сьогодні досить відпрацьовані технології протидії. "Як тільки починається обстріл, одразу завдають поразки по тих батареях, які ведуть вогонь. Для цього у нас є сучасні технології і техніка", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд

Пасажир потрапив під поїзд на ст. м. "Вирлиця", три станції "зеленої" лінії закриті на вхід

Україна та Німеччина підписали меморандум, який дозволить посилити спроможності української ППО

Маск: Starlink ніколи не вимкне термінали попри те, наскільки я не погоджуюся з політикою України

Заморожування лінії фронту може призвести до поділу Херсонщини, застеріг Прокудін

Двоє постраждалих, є пошкодження через ворожі обстріли Дніпропетровщини

Рубіо про реакцію Сікорського щодо Starlink: Ніхто не погрожував відключити Україну

Рубіо прибуде до Саудівської Аравії для переговорів з Україною 10 березня

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА