Інтерфакс-Україна
16:03 06.12.2014

У "ДНР" пропонують провести черговий раунд консультацій не 9, а 12 грудня

2 хв читати
У "ДНР" пропонують провести черговий раунд консультацій не 9, а 12 грудня

Віце-спікер так званої верховної ради самопроголошеної Донецької народної республіки Денис Пушилін пропонує організувати засідання контактної групи в Мінську 12 грудня.

"Я хотів би, щоб ми провели черговий раунд консультацій у Мінську 12 грудня, в п'ятницю", - сказав він "Інтерфаксу" (Interfax.ru).

Він повідомив, що має намір самостійно представляти "ДНР" під час засідання контактної групи. "Я є спецпредставником і представлятиму інтереси "ДНР" на цій зустрічі", - сказав він.

У свою чергу спікер так званої народної ради самопроголошеної "ЛНР" Олексій Карякін заявив, що керівництво "ЛНР" планує направити на переговори контактної групи до Мінська 9 грудня спецпредставника з відповідних питань, а глава "ЛНР" Ігор Плотницький не поїде на переговори."Україні слід змінити формат спілкування та надсилати на такі переговори не пенсіонерів, а офіційних осіб. Тому цього разу ні я, ні голова "ЛНР" на переговори не поїдемо, у нас для цього є спеціальний представник", - заявив О.Карякін "Інтерфаксу".

А голова так званої верховної ради ДНР Андрій Пургін заявив, що відведення важкої артилерії від лінії зіткнення - це тільки перший крок до виконання плану про перемир'я. "Ми прийшли до алгоритму виконання завдання про перемир'я. Відведення важкої артилерії - це перший ключовий крок. Там є й інші пункти, але про них більше інформовані військові. Але все починається з відведення артилерії", - розповів він журналістам у суботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський

Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція

Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні

Україну атакували 40 ракет та 519 БпЛА, знешкоджено 503 цілі, є влучання 10 ракет – ПС ЗСУ

Зеленський взяв на переговори із Трампом Умєрова, Гнатова, Соболєва, Кислицю та Бевза

Зеленський про діалог із суспільством щодо умов миру: в кінці-кінців є референдум, є вибори

Співробітники Управління держохорони чинять спротив працівникам НАБУ

Україна посилається на правила ЄС у мирному плані, бо ми є майбутнім членом союзу – Зеленський щодо питань мови та релігії

Зеленський: Якщо США або Європа будуть на боці Росії - це означатиме продовження війни

На Дніпропетровщині зазнали поранень дві жінки через ворожі обстріли - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА