Інтерфакс-Україна
16:07 17.11.2014

"Фідомобайл" побудує мережу Wi-fi у київському метро протягом року - метрополітен

1 хв читати
"Фідомобайл" побудує мережу Wi-fi у київському метро протягом року - метрополітен

Компанія "Фідомобайл" зможе побудувати мережу Wi- fi на всіх станціях київського метро протягом року - орієнтовно до листопада 2015 року, повідомив головний інженер комунального підприємства "Київський метрополітен" Володимир Зель на прес-конференції в Києві в понеділок.

"Компанія надасть послуги Wi- fi для пасажирів, і крім цього, за її рахунок буде вирішено низку питань із відеоспостереження, як на станціях, так і на рухомому складі. Зараз готується технічне завдання", - сказав він.

Як повідомлялося, Київська міськдержадміністрація (КМДА) згідно з розпорядженням від 29 жовтня 2014 року, визнала компанію "Фідомобайл" переможцем конкурсу на будівництво мережі Wi-fi у столичному метрополітені.

"Фідомобайл" має намір інвестувати у проект з будівництва мережі 100 млн грн. Мережа має бути обладнана на 52 станціях і 67,5 км ліній столичного метро, а також в 744 вагонах.

"Фідомобайл" розпочне реалізацію проекту після підписання договору з КМДА. За умови злагодженої роботи та сприяння з боку міської влади та керівництва Київського метрополітену компанія готова показати результати вже в 2015 році", - зазначила компанія.

"Фідомобайл" у жовтні 2013 року було внесено до реєстру операторів і провайдерів телекомунікацій. Компанія зареєстрована Фідобанком", що належить Олександру Адаричу, і на своєму сайті позиціонує себе як оператор віртуальної національної мережі мобільного зв'язку і мережі бездротового широкосмугового доступу до Інтернету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Федоров погодили кадрові рішення, зокрема, кандидатуру нового заступника командувача ПС ЗСУ

ДТЕК: на Київщині за тиждень було заживлено найбільшу кількість споживачів

Через пожежу у торговельному центрі у Карачі загинула 21 людина – ЗМІ

Правоохоронці припинили схему з подрібнення бізнесу й відшкодували в держбюджет 25 млн грн податків

САП вимагає визнати необґрунтованими активи колишнього начальника Кременчуцького РТЦК

Близько 12,5 тис. багатодітних сімей отримають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 7500 грн – КМДА

Майже половина компаній-членів AmCham очікують припинення вогню або мирного врегулювання війни в Україні у 2026р.

Конкурсна комісія з відбору очільника АРМА продовжила термін подачі документів до 9 лютого через малу кількість заявок

У Харкові одна загибла, одна людина зникла безвісти, ще 8 постраждали через ворожий авіаудар

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА