Інтерфакс-Україна
14:52 12.11.2014

На новорічні та різдвяні свята українці відпочиватимуть 9 днів - глава Мінсоцполітики

1 хв читати
На новорічні та різдвяні свята українці відпочиватимуть 9 днів - глава Мінсоцполітики

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу ухвалив рішення про перенесення робочих днів на новорічні та різдвяні свята, тим самим надавши українцям можливість відпочивати дев'ять днів з перервою в два робочих дня.

"Так, ми затвердили ... Відпочивати будуть дев'ять днів", - сказала міністр соціальної політики Людмила Денісова журналістам у середу в Києві, залишаючи засідання уряду.

Згідно з ухваленим у середу рішенням уряду, оприлюдненим на сайті Кабміну, керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано перенести для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень, робочі дні з п'ятниці, 2 січня, на суботу, 17 січня; четверга, 8 січня - на суботу, 31 січня; п'ятницю, 9 січня - на суботу, 14 лютого.

Таким чином, святковими та вихідними будуть 1-4 січня і 7-11 січня, тобто на новорічні свята українці відпочиватимуть 4 дні, а на різдвяні - 5 днів. Між вихідними будуть два робочих дні - 5 і 6 січня.

Водночас такий режим роботи не стосується органів Пенсійного фонду, "Укрпошти", казначейства і банків. Спеціальний режим роботи банків у зазначені дні визначає Національний банк України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА