Інтерфакс-Україна
13:34 05.09.2014

У Луганську ситуація залишається критичною - міськрада

1 хв читати
У Луганську ситуація залишається критичною - міськрада

У Луганську ніч минула неспокійно, станом на 12.50 збройні сутички в місті припинилися, повідомляє прес-служба міської ради.

"За інформацією очевидців, був обстріляний Кам’янобрідський район Луганська, пошкоджені будинки на вулиці Поштовій, зокрема, будівля, де розташоване поштове відділення зв'язку, будинки у кварталі Ватутіна", - зазначено в повідомленні в п'ятницю.

У міськраді наголосили, що ситуація в місті надалі критична, понад місяць немає світла, води, не працює мобільний і стаціонарний зв'язок.

"Наразі на території міста припинилися збройні сутички і у фахівців з'явилася можливість вирішувати питання відновлення інфраструктури міста і налагодження енергопостачання. Так, електрики відновлюють міські лінії електропередач, пошкоджені внаслідок обстрілу, щоб згодом усе місто було зі світлом. Коли в Луганську вдасться відновити подачу електроенергії, фахівці впритул займуться відновленням водопостачання", - зазначили в прес-службі.

Міські комунальники також докладають максимум зусиль для прибирання сміття з території міста.

У продажу є лише найнеобхідніші продукти харчування. У міськраді наголошують, що платоспроможність населення вкрай низька через невиплату зарплат, допомоги. Також до міста, як і раніше, не завозять продукти, медикаменти і пальне.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МАГАТЕ повідомив про місцеве перемир’я для ремонту ЛЕП біля ЗАЕС

Початок останнього тижня в 2025 році буде сніжним, але не надто холодним, на дорогах ожеледиця

Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки

Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян

Окупанти просунулися на покровському напрямку та в Гуляйполі і поблизу нього – DeepState

Генштаб зафіксував упродовж доби 160 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА