Інтерфакс-Україна
11:53 05.09.2014

Нацрада з телерадіомовлення вважає недоцільною співпрацю України з Euronews за нинішньої ситуації в країні

1 хв читати
Нацрада з телерадіомовлення вважає недоцільною співпрацю України з Euronews за нинішньої ситуації в країні

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вважає економічно недоцільною співпрацю України з європейським інформаційним телеканалом Euronews, повідомив голова регулятора Юрій Артеменко на брифінгу в четвер.

Раніше регуляторний орган провів позапланову перевірку Національної телекомпанії України, за підсумками якої було зафіксовано відсутність мовлення української версії Euronews, тоді як, згідно з ліцензією, має здійснюватися мовлення 30 хвилин на добу.

У НТКУ пояснили відсутність мовлення заборгованістю перед Euronews у розмірі 176 млн грн.

За словами голови Нацради, сума, яку щомісяця зобов'язаний платити український телеканал за трансляцію, становить EUR5 млн, що, на думку регулятора, в нинішній політико-економічній ситуації в країні є недоцільним.

Регулятор вирішив надіслати до Міністерства фінансів, Державного комітету телебачення і радіомовлення, президента України листа з викладеною позицією з цього питання.

Ю.Артеменко також додав, що вивільнені кошти можна буде використовувати ефективніше, спрямувавши їх на розвиток іномовлення.

Крім того, під час перевірки НТКУ порушень у трансляції програм "Шустер live" і "Громадське ТБ" (раніше з вимогою перевірити законність трансляції цих програм до Нацради звернулися народні депутати - ІФ) виявлено не було.

Як повідомлялося, Нацрада розглядає можливість створення на базі телеканалу БТБ телеканалу іноземного мовлення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацполіція знешкодила злочинну організацію та вилучила понад 17 млн доз наркотиків

Віткофф і Рубіо прибудуть до Стамбулу в п'ятницю, але не впевнені, чи буде там Путін – ЗМІ

Верховна Рада просить президента посмертно присвоїти звання "Герой України" Вікторії Рощиній

Франція внесла на рахунок Чорнобильського фонду ЄБРР EUR10 млн для відновлення конфайнмента над "Укриттям" на ЧАЕС

"Нова пошта" через обстріли закрила одне відділення в Херсоні

Кількість ДТП в Україні збільшилась на 4%, експерти пропонують зменшити нештрафований ліміт до +10 км/год

У "Києві Цифровому" проходить опитування про міські толоки

Гладковський в Іспанії, але не є затриманим - адвокат

У наступні 2 тижні є можливість справді покращити ситуацію в Україні – генсек НАТО

Законопроєкт "Про наставництво" дає дітям шанс на краще життя - Кондратюк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА