Інтерфакс-Україна
14:50 13.08.2014

Українські прикордонники зазнають обстрілів із території РФ - РНБО

1 хв читати
Українські прикордонники зазнають обстрілів із території РФ - РНБО

Українських прикордонників надалі обстрілюють, зокрема, з території Росії, повідомив спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

"Учора з 22:45 до 23:00 з напрямку російського села Волошино росіяни обстріляли з артилерії та мінометів прикордонний підрозділ у районі Красної Талівки на Луганщині", - сказав А.Лисенко на брифінгу в середу в Києві.

За його словами, за півгодини до обстрілу на висоті 2 км було зафіксовано політ російського безпілотника.

Також із 22:40 до 23:30 з території Росії на напрямку Маноцький (РФ) - Комишин (Україна) "росіяни обстріляли з артилерії прикордонний блокпост у Луганській області", зазначив представник РНБО.

За інформацією РНБО, у вівторок двічі з мінометів та артилерії з території Росії обстріляли пункт пропуску "Успенка" в Донецькій області. Загалом по пункту пропуску здійснили близько 150 пострілів. Унаслідок обстрілу були пошкоджені будівля пункту пропуску та лінії зв'язку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

В Ірпені водопостачання та водовідведення функціонує в штатному режимі – ОВА

Зеленський про ліквідацію наслідків ударів РФ: Готові допомагати громадам, але вони самі мають бути максимально активними

Станом на 1 січня в Україні підтверджено пошкодження/руйнація більш 2,5 тис об’єктів в медзакладах

Шістнадцятирічна дівчина постраждала внаслідок ворожого удару по Харкову

Понад 4,5 тис джерел резервного живлення придбано в Києві за програмами співфінансування - КМДА

Нардеп Железняк розповів про план голосування у Раді в середу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА