12:16 02.08.2014

Фахівці з Нідерландів та Австралії продовжують прибувати до Харківської області для розслідування катастрофи малайзійського "Боїнга"

1 хв читати

Фахівці з Королівства Нідерландів та Австралії продовжують прибувати до Харківської області для роботи з розслідування обставин катастрофи малазійського авіалайнера "Боїнг 777-200", повідомляє прес-служба Харківської облдержадміністрації.

"Харківська область продовжує активно допомагати та сприяти групам іноземних фахівців, виконуючи доручення глави Держкомісії з розслідування обставин катастрофи Боїнга МН17, віце-прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана", - йдеться в повідомленні.

В інформації зазначається, що під час робочої поїздки до Ізюма, Слов'янська та Краматорська військові медики з Королівства Нідерландів ознайомилися з роботою Ізюмської центральної міської лікарні, а також зустрілися з представниками штабу АТО для того, щоб обговорити маршрути руху голландських фахівців до місця аварії літака і назад.

"Нам поставлено завдання із забезпечення роботи Комісії на території Харківської області, а також, так виходить, що частково і на території Донецької та Луганської областей... Медики оглянули нашу районну лікарню - палати інтенсивної терапії, оперблок, ознайомилися з нашим обладнанням, щоб синхронізувати поставки з Голландії свого обладнання, яке їм необхідно, оскільки передбачається планове медичне забезпечення тих фахівців, які працюватимуть внаслідок катастрофи "Боїнга 777-200", - цитує прес-служба голову ХОДА Ігоря Балуту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський про розмову з Макроном: скоординували наші плани та майбутні контакти в різних форматах

Польща невдовзі передасть Україні чергову партію у 5 тисяч Starlink – віце-прем'єр уряду Польщі

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 176 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 90 ворожих атак - Генштаб

МОЗ домовився з виробниками про зниження цін ще на більш як 100 препаратів

Сухаревський: сто відсотків дронів, які летять по російській території – українського виробництва

Україна можливо підпише угоду щодо видобутку корисних копалин 28 лютого – ЗМІ

Польща проводить переобладнання цивільних аеропортів під воєнні завдання

Стан Папи Франциска стабільний, він продовжує лікування, повідомили у Ватикані

У Румунії повідомляють про 13 тис. українців, які незаконно потрапили в країну у 2024 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА