Інтерфакс-Україна
10:10 24.07.2014

Яценюк: Український Су-25 могли збити ракетою "повітря-повітря" з російського винищувача

1 хв читати
Яценюк: Український Су-25 могли збити ракетою "повітря-повітря" з російського винищувача

В один з двох збитих у середу на сході України військових літаків Су-25 могла бути випущена ракета класу "повітря-повітря" з російського винищувача, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в інтерв'ю ВВС.

"Ймовірно, другий винищувач було збито ракетою класу "повітря-повітря". Це означає, що він був збитий іншим винищувачем, який точно не був українським", - сказав він.

На запитання, чи готовий він впевнено сказати, що український Су-25, був збитий російськими військово-повітряними силами, А.Яценюк відповів: "Ми всі знаємо, хто за всім цим стоїть. Ми знаємо, хто постачає озброєння, хто фінансує терористів, хто підтримує проросійських повстанців, хто поставив систему СА-11 ("Бук"), що збила пасажирський літак MH17".

Як повідомлялося, два штурмовики Су-25 Збройних сил України біля селища Дмитрівка (Донецька обл.) були збиті в середу, 25 липня. Пілотам вдалося катапультуватися. У штабі АТО заявили, що літаки були збиті з зенітних ракетних комплексів. Згодом спікер Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко повідомив, що, за попередньою інформацією, ракети були випущені з території РФ, оскільки літаки були збиті на висоті 5,2 км, а бойовики мають ЗРК, які вражають цілі на висоті не більше 1,5 км.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон має намір протягом найближчих років виділити на військові потреби додатково 36 млрд євро

Сибіга: Голову делегації МКЧХ в Україні буде викликано до МЗС для пояснень через ганебну заяву

Глава МЗС Албанії у Києві: Справедливий мир для України означає реальні гарантії безпеки, відповідальність для агресора

Росія у 2025р. викрала понад 2 млн українського зерна, потрібне посилення санкцій – глава МЗС України

Викрито зловмисників, які виготовляли та реалізовували фальсифіковані батарейки під виглядом відомого бренду

Кличко розповів про зустріч зі Свириденко і заявив про відсутність координації після обстрілу

Албанія вивчає можливість долучитися до програми PURL - глава МЗС

Українська делегація найвищого рівня братиме участь у форумі в Давосі, будуть контакти з США - Сибіга

Поліція затримала мешканця Києва, який нападав на "обмінники" з іграшковим пістолетом

Глава МВС: На лінію 112 можна повідомити про відсутність тепла, води та електрики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА