Інтерфакс-Україна
14:16 11.07.2014

Епіцентр боїв на сході країни наблизився до держкордону - прикордонслужба

1 хв читати
Епіцентр боїв на сході країни наблизився до держкордону - прикордонслужба

Обстановка в районі державного кордону на сході України залишається напруженою, повідомляє Держприкордонслужба.

"На території Луганської та Донецької областей проводиться активна фаза антитерористичної операції. Сьогодні епіцентр жорсткого протистояння наблизився безпосередньо до лінії державного кордону. Обстановка залишається напруженою. Терористи здійснюють відчайдушний опір та проводять контратаки", - повідомляє прес-служба відомства в п'ятницю.

У відомстві нагадали, що 10 липня під час спільного патрулювання району поблизу пункту пропуску "Довжанський" на фугасній міні підірвалася БМП-2. Унаслідок вибуху загинув один прикордонник і два військовослужбовці ЗС України.

Крім того, з 3.00 до 3.20 та з 5.20 до 6.00 11 липня бойовики продовжували мінометний обстріл п/п "Довжанський" "Бойове зіткнення між бойовиками та силами українських прикордонників і військових закінчилося лише близько 10-ї години ранку. Інформація про втрати уточнюється", - розповіли в Держприкордонслужбі.

У відомстві також повідомили, що на ділянці відділу прикордонної служби "Красна Талівка" (Луганська область) прикордонний наряд знову виявив порушення кордону вертольотом РФ КА-52 та безпілотним літальним апаратом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

25 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся у Сумській, Харківській та Донецькій областях - DeepState

Адміністрація Трампа планує створення великих центрів для утримання іммігрантів у США - ЗМІ

Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА