Інтерфакс-Україна
17:24 10.07.2014

Собачка Жужа тричі врятувала життя прикордоннику на п/п "Довжанський"

1 хв читати

Унаслідок обстрілу прикордонного пункту "Довжанський" (Луганська обл.) в середу поранено п’ятьох прикордонників, із них двоє - з важкими пораненнями, повідомляє Держприкордонслужба.

"Учора ввечері знову було обстріляно пункт пропуску "Довжанський". На жаль, цього разу п’ятеро прикордонників дістали поранень, двоє з них - важких, однак втрати могли бути набагато більшими, якби не місцева собачка Жужа", - повідомляє прес-служба відомства в четвер.

У прес-службі розповіли, що собака з'явився в "Довжанському" одночасно з поверненням прикордонників. При цьому ніхто не знає, з якого боку кордону вона прийшла. Жужу добре нагодували і шефство над нею взяв один з офіцерів. Собачка швидко призвичаїлася на новому місці.

"Нині ніхто з прикордонників не сумнівається, що у Жужі є шосте чуття. Адже вона відчуває черговий мінометний обстріл і за півгодини до початку починає наполегливо "виганяти" свого прийомного господаря до укриття. Вже тричі таким чином вона врятувала життя одному з прикордонників. Тепер за Жужею уважно слідкують усі військовослужбовці і бережуть її, немов vip-персону. Адже навряд чи вчорашній обстріл був останнім", - розповіли в прес-службі.

Як повідомлялося, на початку липня українським прикордонникам вдалося взяти під контроль пункт пропуску "Довжанський", захоплений раніше членами НЗФ.

Водночас члени НЗФ надалі обстрілюють цей прикордонний пункт, унаслідок чого його інфраструктуру майже повністю знищено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА