Інтерфакс-Україна
14:40 17.06.2014

Під Луганськом точаться бої, люди намагаються не виходити на вулиці

2 хв читати
Під Луганськом точаться бої, люди намагаються не виходити на вулиці

Станом на першу годину дня вівторка у Луганську в районі селища Металіст тривають бої між бійцями Національної гвардії України та членів незаконних збройних формувань (НЗФ).

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", вже протягом двох годин у Луганську чутні вибухи з боку селища, вибухи лунають з періодичністю в 5-10 хвилин.

На вулицях міста людей дуже мало. Багато жителів міста взяли відпустки та лікарняні з тим, щоб не проводити на вулиці більше часу, ніж це необхідно. В управлінні МВС України в Луганській області вже кілька днів поспіль повідомляють, що отримують заяви про зникнення людей. Так, якщо раніше невідомі затягували людей в автомобілі і вивозили в невідомому напрямку, то зараз відсутня будь-яка інформацію про зникнення людини.

Також до медичних закладів міста щодня надходять люди з вогнепальними пораненнями.

У міліції розповіли, що під час нічного зіткнення в житловий будинок на вул. Ульяни Громової потрапив снаряд, що не розірвався. Постраждалих немає, мешканці будинку були евакуйовані.

Водночас у самому Луганську продовжують працювати всі комунальні та екстрені служби, громадський транспорт. Перебоїв з продуктами в обласному центрі також немає, магазини і продуктові крамниці працюють у звичайному режимі.

Минулими вихідними члени НВФ зайняли будівлю гуртожитку Східноукраїнського національного університету ім. Даля. За словами очевидців, станом на вівторок на даху будівлі вони встановили "зенітку".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Фінляндії: Сподіваюся, незабаром ми будемо разом з Україною в ЄС і НАТО

Президент Фінляндії: Якщо РФ відмовиться погодитися на припинення вогню, ми повинні збільшити зусилля для зміцнення України і посилити тиск на Росію

Зеленський сьогодні проведе розмову з Трампом

Слова Путіна розходяться з реальністю, потрібна оборонна підтримка України – Зеленський

Ситуація на Курщині без суттєвих змін – Генштаб ЗСУ

Україна має незаперечне право захищати себе, це право не може бути обмежене жодним чином - президент Фінляндії

Астронавти NASA затрималися на МКС на 10 місяців через рішення Байдена - Маск

У Кременчуці чоловік поранив із травматичної зброї військового

Ворог вдарив по рятувальній операції на території лікарні на Сумщині

Російські війська перетнули міжнародний кордон у Сумській області, просуваються на сході та в Запорізькій області - ISW

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА