Інтерфакс-Україна
11:24 05.06.2014

У Луганській області закрито пункти пропуску "Должанський" і "Червоний партизан" через відсутність там прикордонників

1 хв читати

У Луганській області закрито прикордонні пункти пропуску (ПП) "Должанський" і "Червоний партизан" у зв'язку з відсутністю там прикордонників.

"Відсьогодні закрито прикордонні пункти пропуску "Должанський" і "Червоний партизан" у зв'язку з фактичною відсутністю на них прикордонників, що унеможливлює роботу митних пунктів пропуску", - повідомляє в четвер прес-служба Луганської регіональної торговельно-промислової палати.

Водночас ПП "Ізварине", "Красна Талівка", інші пункти пропуску в північній частині Луганської області працюють у штатному режимі.

Раніше повідомлялося про передислокацію Луганського прикордонного загону та відділу прикордонної служби "Станично-Луганський" "у зв'язку з ситуацією, яка склалася внаслідок тривалих атак численних угруповань добре озброєних бойовиків і неможливістю надалі виконувати управлінські функції з місць постійної дислокації".

У прес-службі прикордонного відомства наголосили, що систему управління з охорони державного кордону в Луганській області після передислокації прикордонного загону збережено.

Озброєні люди напали на штаб Луганського прикордонного загону вранці 2 червня. Під час штурмів поранень дістали вісім прикордонників, четверо з них перебувають у важкому стані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Насильницькі зникнення в Україні, вчинені російською владою, є злочинами проти людяності – Незалежна комісія ООН

Триває робота над чіткою стратегією подальших дій з партнерами - Єрмак

Кошта і фон дер Ляєн про розмову Трампа з Путіним: Сподіваємося, що це – прогрес у напрямку до миру

СБУ заочно повідомила про підозру російському пропагандисту Корчевнікову

ЦПД: Будь-які обстріли РФ можна розцінювати як свідомі атаки на цивільних після заяв про припинення ударів по енергоінфраструктурі та згадки "українського впк"

В Україні потепліє, опади не передбачаються

Президент Фінляндії: Зараз ми перед вибором між двома різними світами - Ялта або Гельсінкі

Міністр оборони Німеччини вважає неприйнятними вимоги Путіна припинити військову допомогу Україні - ЗМІ

Президент Фінляндії переконаний, що Європа повинна мати переговорну команду щодо миру в Україні

Президент Фінляндії: Лише Україна визначає свої “червоні лінії”, наша основна позиція - українці повинні мати право обирати власне майбутнє

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА