Інтерфакс-Україна
16:33 31.03.2014

Нацрада з телерадіомовлення просить телеканал Тві поінформувати про наявність дозвільних документів на мовлення

1 хв читати

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення звернувся до ТОВ "Телерадіосвіт" (телеканал Тві) з проханням поінформувати про наявність дозвільних документів на мовлення, йдеться в повідомленні регулятора на сайті, оприлюдненому в понеділок.

З аналогічним проханням Нацрада звернулася також до Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, що здійснює аналоговий сигнал ефірного телебачення на території України.

Причиною прохання стала заява телеканалу від 28 березня про те, що він відновив ефірне мовлення на частотах, отриманих у результаті скандального конкурсу на отримання частот у січні 2010 року. Тоді підбиття підсумків конкурсу відбулося з порушенням процедури. Зокрема, під час ухвалення рішень був відсутній кворум.

Результати конкурсу, на якому TBi отримав 33 ефірні частоти, були оскаржені каналами медіагрупи "Інтер". У тому ж році суд визнав результати конкурсу недійсними.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА