Інтерфакс-Україна
20:37 18.11.2013

Збірній України не можна програти цю битву французам - Фоменко

1 хв читати

Головний тренер збірної України з футболу Михайло Фоменко зазначає, що національній команді не можна програти французам битву в матчі у відповідь плей-оф відбіркового турніру чемпіонату світу 2014 року.

"Не думаю, що матч буде спокійним. Ми читали висловлювання і головного тренера (збірної Франції - ІФ), і гравців. Вони говорять, що буде битва. Нам не можна буде програти цю битву", - сказав він на передматчевій прес-конференції в Парижі в понеділок, повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

М.Фоменко зазначив, що якщо збірна Франції гратиме агресивно, то українська команда повинна буде зіграти ще агресивніше.

Як відомо, 15 листопада в першому матчі Україна обіграла Францію в Києві з рахунком 2:0. 19 листопада в зустрічі у відповідь у Парижі вирішиться доля путівки на ЧС-2014.

ОСТАННЄ

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА