Інтерфакс-Україна
12:46 02.10.2013

Голова інформаційної служби "Інтеру" Кисельов подав у відставку

2 хв читати

Керівник інформаційної служби телеканалу "Інтер" Євген Кисельов написав заяву про звільнення за власним бажанням, повідомляє прес-служба телеканалу в прес-релізі в середу.

"Причиною моєї заяви стали мої обставини, які складаються таким чином, що я не можу на повну силу виконувати мої нинішні обов'язки. Саме тому я попросив про відставку. Я не збираюся поривати зв'язок з "Інтером", з журналістським колективом, яким я керував, і в міру можливостей намагатимусь допомагати їм у подальшій роботі", - наведено в повідомленні слова Є.Кисельова.

Новим керівником "Національних інформаційних систем" стає Назім Бедіров, який раніше обіймав посаду виконавчого директора компанії.

Є.Кисельова було призначено керівником ТОВ "Національні інформаційні системи" в лютому поточного року. Влітку Є.Кисельов став ведучим підсумкової інформаційно-аналітичної програми "Подробиці тижня" на телеканалі "Інтер" (протягом близько трьох років на каналі виходило ток-шоу "Велика політика з Євгеном Кисельовим").

Є.Кисельов (1956 р. н.) - російський журналіст, один із творців телеканалу "НТВ", працював у Держтелерадіо СРСР, на радіостанції "Эхо Москвы", головним редактором газети "Московские новости", одним із ведучих програми "Время". У 2008-2009 рр. - головний редактор українського телеканалу ТВі, пізніше на телеканалі "Інтер".

Телеканал "Iнтер" входить до трiйки найбiльш популярних телеканалiв України (iз часткою 14-16% за даними останнiх мiсяцiв). Його чистий дохiд у 2011 роцi зрiс на 30,9% - до 744,77 млн грн, практично повернувшись до рiвня докризового 2008 року. Чистий збиток скоротився на 29,5% - до 137,63 млн грн.

Перше пiврiччя 2012 року телеканал завершив iз чистим доходом 446,84 млн грн та чистим збитком 95,34 млн грн.

1 лютого стало відомо, що GDF Media Limited, яка належить бізнесменові Дмитру Фірташу, придбала за $2,5 млрд Inter Media Group у K.H. Media Limited, що належить екс-першому віце-прем'єру Валерію Хорошковському.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Uklon та Bolt розпочинають роботу в комендантську годину в Києві для забезпечення доїзду киян до Пунктів незламності

Лондон хоче побачити ознаки прагнення Москви до миру, перш ніж вдаватися до дипломатичних дій щодо України

На Хрещатику та на Майдані Незалежності завершили демонтаж 33 тимчасових споруд – КМДА

Одна людина загинула, дві постраждали внаслідок ДТП за участю 6 автівок у Харкові

Результати зустрічей в Давосі мають бути результативними – Зеленський

Зеленський з посиланням на розвідку: Росіяни готуються до нових масованих ударів

Команди України та США у суботу, 17 січня, у Маямі проведуть черговий раунд переговорів - Стефанішина

Без тепла в Києві залишаються 67 багатоповерхівок – мер

ВАКС частково задовольнив позов Мін'юсту до ексдепутата "Партії регіонів" Кеворкяна

Дію Стратегії екологічної політики можуть продовжити до 2035р - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА