Інтерфакс-Україна
10:53 20.08.2013

Київ відсвяткує День Незалежності України парадом вишиванок, фестивалем морозива та незвичайним феєрверком

1 хв читати

У Київській міській державній адміністрації (КМДА) обіцяють, що в День Незалежності України в столиці буде незвичайний феєрверк.

"24 серпня (...) - обов'язковий феєрверк, який триватиме п’ять хвилин. Цього року організатори обіцяють новий підхід до феєрверка", - повідомила у вівторок директор департаменту суспільних комунікацій КМДА Марина Хонда на розширеній апаратній нараді КМДА з підготовки до святкування в столиці 22-ї річниці незалежності України та Дня державного прапора.

За її словами, феєрверком завершиться великий концерт, який відбудеться на майдані Незалежності в столиці.

М.Хонда також повідомила, що по-новому будуть освітлені вулиці вечірнього Києва у святкові дні. За її словами, на центральних вулицях і площах міста (вул. Хрещатик, майдан Незалежності, Європейська площа, Софійська площа, вул. Грушевського, вул. Трьохсвятительська) буде розміщено 400 державних прапорів на світлових опорах.

24 серпня в столиці відбудеться карнавальне дійство "Парад вишиванок-2013", у якому візьмуть участь делегації з 20 областей України. В рамках заходу відбудеться парад 20 возів із "диво-птахами" завбільшки 3х4 м, які супроводжуватимуть творчі колективи. Хід пройде від Мистецького арсеналу до майдану Незалежності.

Крім того, на Хрещатику цього дня розпочнеться Всеукраїнський фестиваль морозива за участю провідних вітчизняних виробників морозива.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДСНС надасть додаткові джерела живлення для районів з екстреними відключеннями - КМВА

Обстріли Нікопольського району: Один загиблий і троє постраждалих

У Києві відновили електропостачання: повертаємось до планових відключень - Міненерго

Президентка Єврокомісії підтримала протестувальників у Ірані та засудила їхнє придушення іранською владою

Трамп: США готові допомогти Ірану в прагненні до свободи

Глава МЗС Швеції про заяви Трампа щодо Гренландії: Це вже не просто слова

Сибіга закликав іранську владу утриматися від насильства проти протестувальників своєї країни

Пасажиропотік через кордон за тиждень після Нового року підскочив на 27% – дані Держприкордонслужби

Динамічне ціноутворення на СВ набуде чинності у найближчі тижні – глава "Укрзалізниці"

Свириденко: Децентралізована генерація — це питання виживання держави в умовах війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА