Інтерфакс-Україна
13:28 25.06.2013

У Кременчуці вертоліт із курсантами впав у болото, постраждалим надано медичну допомогу

1 хв читати

У Кременчуці Полтавської області близько 10.00 у вівторок упав у болото вертоліт АК 1-3, що здійснював навчальний політ.

Як повідомив журналістам у вівторок начальник Кременчуцького льотного коледжу Володимир Головенський, це сталося під час здійснення курсантами закладу навчального польоту. "Пілот і курсант виконували відпрацювання завдання "Політ по колу". Вертоліт - 2009 року випуску, налітав 950 годин. Пілот - досвідчений, час нальоту - майже 700 годин. Причина події з'ясовується", - розповів він.

Постраждалим унаслідок аварії надано медичну допомогу.

На місці події працює спеціальна комісія. До з’ясування причини падіння польоти на вертольотах цього типу припинено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад

Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА