Інтерфакс-Україна
12:31 07.12.2012

НБУ вводить в обiг пам'ятну монету "Рiк Змiї"

1 хв читати

Нацiональний банк України (НБУ), продовжуючи серiю "Схiдний календар", з 10 грудня вводить в обiг пам'ятну монету "Рiк Змiї" номiналом 5 грн.

Як повiдомив НБУ в листi банкам, монета присвячена однiй iз тварин схiдного календаря, який ґрунтується на дванадцятирiчному циклi Юпiтера.

Монету виготовлено зi срiбла 925-ї проби: маса в чистотi - 15,55 г, дiаметр - 33,0 мм, тираж - 25 тис. шт.

Як повiдомлялося, за перiод 1995-2011 рр. НБУ ввiв в обiг 418 найменувань пам'ятних монет. У 2012 роцi заплановано випуск 28 видiв таких монет.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обшуки проходять у нардепа Скороход, НАБУ заявило про викриття злочинної групи

Держкомтелерадіо додало 6 книжок до переліку антиукраїнських видань у листопаді

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА