20:14 27.11.2012

Середня сума валютних переказiв фiзосiб до України становить $574 - НБУ

1 хв читати

Середня сума валютних переказiв до України на користь фiзичних осiб становить $574, тому введена Нацiональним банком України (НБУ) примусова конвертацiя великих валютних трансфертiв не стосуватиметься основної маси населення, повiдомляється на веб-сайтi Нацiонального банку України (НБУ).

"Середня сума переказу, який надходить до України, становить $574, тому це обмеження не буде перешкодою для переказу коштiв", - процитовано в повiдомленнi слова директора генерального департаменту iнформацiйних технологiй i платiжних систем Наталiї Синявської.

У повiдомленнi наголошується, що згiдно з постановою НБУ № 476, яка набула чинностi з 27 листопада, встановлено вимогу обов'язкового продажу на мiжбанкiвському валютному ринку надходжень з-за кордону України в iнвалютi на користь фiзосiб (резидентiв i нерезидентiв) в сумi, яка дорiвнює або перевищує в еквiвалентi 150 тис. грн протягом одного мiсяця для однiєї особи.

"Це обмеження стосується переказiв великих сум коштiв ... Сума переказу зараховується у вiдповiдному валютному еквiвалентi i продається не пiзнiше, нiж на наступний робочий день. Не пiзнiше, нiж на наступний робочий день кошти мають бути зарахованi на поточний рахунок одержувача у гривневому еквiвалентi за курсом банку- продавця", - наголошується в повiдомленнi.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін призначив Величко-Трифонюк заступником міністра ветеранів з питань євроінтеграції

ЄС ухвалюватиме рішення про розширення, гарантуючи передбачуваність і справедливість процесу, - глава МЗС Бельгії

ЄС, відкриваючи переговори про вступ України: Ми продовжуватимемо підтримувати вас у війні проти РФ стільки, скільки потрібно

ЄС про початок переговорів щодо членства України: Це важлива віха в наших відносинах

Литва денонсувала договір із Росією про правову допомогу

У Кенії протестувальники проти посилення оподаткування прорвалися до парламенту, є постраждалі

Зеленський назвав ордери МКС на арешт Шойгу та Герасимова чітким свідченням неминучості правосуддя для всіх російських злочинців

Запровадження глобального корпоративного податку може зупинитися через США - ЗМІ

У громадському транспорті Львова запроваджують послугу пересадки з 1 липня - міськрада

Зеленський запросив шведський уряд і бізнес узяти патронат над відбудовою одного з постраждалих регіонів України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА