11:21 20.11.2012

Turkcell може вивести на український ринок смартфони власної розробки

1 хв читати

Turkcell Technology, що є дочірньою компанією найбільшого турецького телекомунікаційного оператора Turkcell, розглядає можливість виведення на український ринок смартфонів власної розробки, повідомив CEO Turkcell Technology Семіх Інджедаї журналістам у Стамбулі в понеділок.

"У Туреччині вже продано 500 тис. пристроїв (за два роки - ІФ), скоро почнемо продаж в Україні та Білорусі", - сказав він.

Водночас С.Інджедаї зазначив, що старт продажу смартфонів доцільний лише за умови наявності в країні мережі мобільного зв'язку третього покоління (3G).

На думку С.Інджедаї, потенційні покупці пристроїв від Turkcell - споживачі, які не можуть собі дозволити більш дорогі смартфони iPhone, Samsung тощо.

Turkcell розпочала виробляти смартфони під власною торговою маркою в листопаді 2010 року. Наразі на турецькому ринку представлені п'ять різних моделей, вони розроблені в Туреччині, виробляють їх у Китаї.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА