Інтерфакс-Україна
09:30 17.10.2012

Збірна України програла Чорногорії в матчі відбору ЧС-2014 у Києві

1 хв читати
Збірна України програла Чорногорії в матчі відбору ЧС-2014 у Києві

Національна збірна України з футболу програла команді Чорногорії з рахунком 0:1 у відбірковому матчі чемпіонату світу 2014 року, який відбувся у Києві на НСК "Олімпійський".

Із перших хвилин українці заволоділи перевагою, а чорногорці діяли у зручному для себе оборонному ключі. В господарів не виникало по-справжньому небезпечних моментів, і все зводилося до ударів зі штрафних і дальньої дистанції. А на 45-й хвилині, після помилки українських футболістів у центрі поля, чорногорці перехопили м'яч і вивели сам на сам форварда Деяна Дам’яновича, який упевнено переграв Андрія Пятова.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Гості здійснили чергову небезпечну вилазку. Удар форварда італійської "Фіорентини" Стефана Йоветича Пятов перевів на кутовий, після подачі якого Євген Селін збив у штрафному суперника, й було призначено пенальті. Але Пятов відбив удар Йоветича з 11-метрової позначки.

Збірна України мала шанс урятувати гру, але вже в доданий час Руслан Ротань не зміг головою переправити м'яч у ворота після подачі Євгена Коноплянки.

Отже, Україна у трьох зіграних матчах набрала лише 2 очки й перебуває тепер у досить непростому турнірному становищі.

На матчі були присутні 50,6 тис. глядачів. НСК "Олімпійський" уміщує 70 тис. людей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аварійні відключення світла діють по всьому Києву – ДТЕК

Україна має отримати свої перші БМП Lynx KF41 вже на початку 2026 року – Rheinmetall

Трамп: у Зеленського немає козирів, в нього є лише Дональд Трамп

Сибіга: війна триває вже довше за радянсько-німецьку, водночас агресор не досяг жодної стратегічної цілі

Держкіно та Мінкультури необхідно надати повноваження визначати, чи несе фільм загрозу нацбезпеці - голова УКА Іллєнко

АРМА назвала ажіотаж навколо пошуку керуючого IDS Ukraine дискредитацією і роз`яснило умови тендеру

В наступні дві доби по всій Україні без опадів, подекуди ожеледиця – Укргідрометцентр

Темпи просування окупантів на минулому тижні продовжили падати, але знов виросли під Покровськом – DeepState

Раді пропонують заборонити російську мову у приватних школах

Глава МЗС Норвегії: З оголошеного пакету допомоги $200 млн підуть на енергетичні потреби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА