Інтерфакс-Україна
11:19 11.10.2012

Мілевського та Селезньова викликали до збірної України, а Коноплянка дістав травми

2 хв читати
Мілевського та Селезньова викликали до збірної України, а Коноплянка дістав травми

Форвардів київського "Динамо" Артема Мілевського та "Дніпра" Євгена Селезньова викликали до національної збірної України, яка готується до матчів відбору чемпіонату світу 2014 року проти Молдови 12 жовтня та Чорногорії - 16 жовтня.

Як повідомила в середу прес-служба Федерації футболу України, 11 жовтня українські футболісти вилітають до Кишинева на матч проти Молдови.

У складі команди, найімовірніше, не буде автора гола у ворота збірної Англії в першому матчі відбіркового турніру, півзахисника "Дніпра" Євгена Коноплянки, який дістав травми на тренуванні. За словами лікаря збірної Андрія Шморгуна, медичний штаб докладає максимум зусиль для того, щоб Є.Коноплянка відновився до зустрічі проти Чорногорії.

Як повідомлялося, раніше збірну залишили захисники Ярослав Ракицький ("Шахтар") через запалення ахіллового сухожилля та Віталій Мандзюк ("Дніпро"), який підхопив вірусну інфекцію.

28 вересня тренерський штаб збірної викликав у розташування команди 22 футболістів:

Воротарі: Андрій Дикань ("Спартак" Москва, Росія), Андрій П’ятов ("Шахтар" Донецьк), Максим Коваль ("Динамо" Київ).

Захисники: В’ячеслав Шевчук, Олександр Кучер, Ярослав Ракицький (усі − "Шахтар"), Тарас Михалик, Євген Хачеріді (обидва − "Динамо" Київ), Віталій Мандзюк ("Дніпро" Дніпропетровськ), Богдан Бутко ("Іллічівець" Маріуполь), Євген Селін ("Ворскла" Полтава).

Півзахисники: Олег Гусєв, Денис Гармаш, Андрій Ярмоленко (усі − "Динамо"), Євген Коноплянка, Руслан Ротань (обидва − "Дніпро"), Сергій Назаренко ("Таврія", Сімферополь), Роман Безус ("Ворскла"), Тарас Степаненко ("Шахтар"), Анатолій Тимощук ("Баварія" Мюнхен, Німеччина).

Форварди: Роман Зозуля ("Дніпро"), Марко Девич ("Шахтар").

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти, Мінсоцполітики і Мінкультури все ще не запустили роботу кадрових резервів для роботи на деокупованих територіях

Сибіга: Зараз час на дипломатію, але вона має опиратися на міцну українську армію

У найхолодніший місяць зими середня вартість опалення в Києві становила 27,6 грн за 1 кв. м – КМДА

Генпрокуратура Молдови домоглася затримання у Великій Британії олігарха Платона

Поліція спростувала інформацію щодо того, що вбивця Ганула здався правоохоронцям

Зеленський відзначив держнагородами більше 300 воїнів

Глава МЗС Австрії: Наші компанії могли б зробити значний внесок у відбудову України, незабаром до Києва вирушить бізнес-делегація

Поліція просить допомогти з розшуком чоловіка, причетного до вбивства активіста Ганула

Міносвіти розповіло, на які проєкти вплине призупинення фінансування USAID

Викиди, пов'язані з війною, зросли на 30% у 2024 році порівняно з попередніми роками – глава Міндовкілля

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА