Інтерфакс-Україна
21:25 13.07.2025

Зеленський оприлюднив плани на візит спецпредставника Трампа в Україну

1 хв читати
Зеленський оприлюднив плани на візит спецпредставника Трампа в Україну

Президент України Володимир Зеленський обговорив на нараді з міністром оборони та військовим командуванням план зустрічей спецпредставника президента США Кіта Келлога під час його візиту в Україну. Про це Зеленський розповів у вечірньому відео-зверненні.

"Говорили сьогодні й про візит генерала Келлога – на тижні будуть перемовини про подальшу підтримку. Доручив Головкому Сирському та начальнику Генштабу Гнатову представити наявну в нас інформацію про російський потенціал і про наші перспективи. Готуємо також зустрічі спецпредставника Президента Трампа з керівниками Служби безпеки України, а також наших розвідок. Інформація буде повною. Розраховуємо й на повне розуміння Америкою того, що можна зробити заради примусу Росії до миру", - сказав Зеленський.

Також президент згадав у зверненні про доповідь голови Служби безпеки України Василя Малюка "щодо захисту українських інтересів і наших відповідей російським убивцям".

"Кожне посягання на Україну має отримувати сильну та жорстку відповідь, і це буде", - наголосив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацбанк випустив монету "Дух Різдва" із зображенням дідуха

Парламентарії України та Молдови окреслили пріоритетні напрями співпраці на 2026 рік

Буданов відвідав бойові позиції спецпризначенців ГУР на запорізькому напрямку

Дрони СБУ уразили нафтові резервуари в порту Темрюк і газопереробний завод в Оренбурзі - джерело

У справі про шахрайські кол-центри повідомлено про нові підозри, зокрема щодо вимагання 1,2 млн грн із застосуванням насильства

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки ворожої атаки БпЛА у Чернігові

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

Росія вночі атакувала об’єкти портової інфраструктури в Чорноморську, загинула одна людина - АМПУ

Омбудсмена Лубінця звинувачують у плагіаті в дисертації, але цього недостатньо для позбавлення ступеня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА