Інтерфакс-Україна
11:27 07.07.2025

Окупанти знов вдарили по Харкову, постраждали 11 мирних мешканців

1 хв читати
Окупанти знов вдарили по Харкову, постраждали 11 мирних мешканців
Фото: t.me/synegubov

ЗС РФ вдруге за день завдали серію ударів по Харкову, повідомив начальник обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Синегубов.

"Зафіксовано 6 влучань. Усі — в Холодногірському районі. Відомо про пошкодження та загоряння цивільних будівель", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

За його словами, станом на 11:08 відомо про 11 постраждалих. Крім того, є інформація, що під завалами може перебувати людина.

Як повідомлялося раніше, рано вранці ворожі БпЛА атакували Харків, постраждали 29 осіб серед яких 3 дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський сьогодні зустрінеться з Мером, Макроном та Стармером – ЗМІ

Президент Румунії покладає відповідальність за інцидент з морським дроном на Росію як державу-агресора

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки – Генштаб

Зовнішнє електропостачання ЗАЕС відновлено після 15-годинного відключення – МАГАТЕ

Кабмін прогнозує зростання ВВП України на 1,3% або 4,5% в залежності від сценарію

Росія атакувала українські пошуково-рятувальні судна, є постраждалі – Кулеба

Евакуацію 2907 цивільних з прикордонних районів здійснено в Сумській області з початку року – ОВА

Україна залишатиметься головним пріоритетом ЄБРР – щорічні збори

Є накопичення транспортних засобів на українсько-польському кордоні, вільно на ПП Смільниця та Нижанковичі

Росіяни поцілили у маршрутку в Запорізькій області: загинув 56-річний водій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА