Інтерфакс-Україна
12:43 16.06.2025

Єрмак анонсував міжнародні зустрічі у Зеленського

1 хв читати
Єрмак анонсував міжнародні зустрічі у Зеленського

 У президента України Володимира Зеленського та команди буде чимало міжнародних зустрічей, повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

"Буде чимало міжнародних зустрічей у Президента та команди. Важливі теми - оборонна підтримка України, санкції, економічна співпраця, інвестиції в наш ВПК", - написав Єрмак у телеграм-каналі у понеділок.

Раніше австрійські медіа повідомляли, що Зеленський, можливо, відвідає з візитом Австрію 16 червня.

Також Axios в понеділок повідомляє, що Зеленський і президент США Дональд Трамп матимуть окрему зустріч під час саміту G7, що проходить у Канаді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ветеран-оператор ПТРК може застосувати свої військові компетенції як оператор спецобладнання чи інструктор з тех- і спортдисциплін - Мінветеранів

Міносвіти залучило понад $800 млн міжнародної підтримки на розвиток та відновлення освіти у 2025р

Відновлення електрики для понад 9 тис. споживачів Вишгородського району після суботньої атаки потребує ще трохи часу – ДТЕК

СБУ повідомляє про обшуки у керівництва та співробітників Закарпатського обласного ТЦК

На Тернопільщині понад 6,8 тис. абонентів залишаються без електрики - ОВА

Інформація про повний контроль ворога над Родинським не відповідає дійсності - УВ "Схід"

Припинено повноваження двох незалежних членів наглядової ради "Оператора ринку"

Кабмін передає державну нерухомість та арештовані обʼєкти в управлінні АРМА для розселення ВПО - Свириденко

DeepState: Сили оборони утримують позиції в більшій частині Гуляйполя, але подальша оборона міста стає вкрай складною через рельєф місцевості

Приїзд Трампа до Києва був би важливим сигналом для України й самого президента США - Мережко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА