Інтерфакс-Україна
18:39 16.05.2025

Російські хакери здійснили кібератаку на сайт польської партії "Громадянська платформа" та двох інших партій - Туск

1 хв читати
Російські хакери здійснили кібератаку на сайт польської партії "Громадянська платформа" та двох інших партій - Туск

Прем’єр Польщі Дональд Туск заявив про повторну кібератаку на сайт партії "Громадянська платформа" –хакери також атакували сайти "Нових лівих" (NL) і Польської народної партії (PSL).

Відповідальними за атаки Туск назвав групу російських хакерів, які працюють у Telegram.

"За два дні до виборів (перший тур виборів президента Польщі має відбутися 18 травня, - ІФ-У) група російських хакерів, які працюють у Telegram, атакувала сайти "Громадянської платформи". Також були атаковані сайти "Лівих" і PSL. Служби інтенсивно працюють над цією справою. Атака триває", - написав Туск в мережі X в п'ятницю.

У квітні повідомлялось про кібератаку на ІТ-системи партії "Громадянська платформа". За словами керівника канцелярії прем'єр-міністра Яна Грабеця, кібератака відбулася як на комп'ютери як співробітників офісу Громадянської платформи, так і виборчого штабу.

Туск тоді заявив про іноземне втручання у вибори. За його словами, служби вказували на східний слід.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російська атака по саркофагу Чорнобильського реактора в 2025 році була навмисною – генпрокурор

Посли ЄС схвалили як останній законодавчий акт, необхідний для надання Україні EUR90 млрд позики, так і 20-ий пакет санкцій для РФ

Словаччина перестане блокувати пакет санкцій ЄС проти РФ після відновлення поставок "Дружбою" – Фіцо

Двоє українців загинули, 16 поранені через ДТП у Болгарії – ЗМІ

По всій Україні в четвер очікуються дощі

Понад 60% українців переконані, що РФ порушить мирну угоду і нападе знову, – дослідження КБФ

Один чоловік загинув, ще один шпиталізований через удар ворожого БпЛА по цивільному авто в Харківській області

Викрито шахрая, який виманив у волонтерів 1,5 млн грн нібито для придбання дронів для ЗСУ

Голова Нацполіції: Близько 70% поліцейських пройшли через фронт

Сирський поспілкувався з командирами підрозділів на покровському напрямку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА