Інтерфакс-Україна
12:01 03.05.2025

Окупанти вдарили КАБом по будівлі частини ДСНС у Куп’янську, без постраждалих

1 хв читати

Російські окупанти у суботу завдали прямого удару керованою авіабомбою (КАБ) по будівлі державної пожежно-рятувальної частини ДСНС у місті Куп’янськ Харківської області.

"На момент удару особовий склад перебував на виїзді за викликом, у підрозділі знаходився лише один рятувальник, він не постраждав", - повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Харківській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили Московський НПЗ та КБ у Тулі

Росіяни вдарили по об'єкту критичної інфраструктури в Запоріжжі, постраждали три людини – ОВА

Бережна: ми дуже надіємося, що в своїй комунікації ЮНЕСКО буде називати речі своїми іменами

Зеленський вже зустрівся з Макроном на полях G7 у Франції, заплановано зустрічі зі Стармером, Мерцом і Карні

Атаки РФ знеструмили частину споживачів у 4 областях, внаслідок негоди без світла – 3 населені пункти на Сумщині

НАЗЯВО просить Міносвіти позбавити двох осіб наукового ступеня за плагіат

Розпочато розслідування обставин смерті 29-річного чоловіка після перебування у ТЦК та СП на Закарпатті

Окупанти вдарили по Запоріжжю біля ТЦ, двоє цивільних травмовані – обладміністрація

Під час обстрілу 15 червня на станціях столичного метрополітену укривалось на 1 тис чоловік більше ніж 2 червня

Житель Дружківки наводив ворожі удари по місту, його затримано – СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА