Інтерфакс-Україна
15:51 20.03.2025

Зеленський закликав Європу підтримати зусилля, спрямовані на повне припинення вогню на суші

1 хв читати
Зеленський закликав Європу підтримати зусилля, спрямовані на повне припинення вогню на суші
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official/13559

Команди України та США будуть працювати над досягненням повного припинення вогню на суші, президент України Володимир Зеленський закликав Європу підтримати ці зусилля.

"Вчора я мав продуктивну розмову з президентом Трампом. З самого початку Україна виступала за те, що ми зараз обговорюємо - припинення атак на енергетику та інфраструктуру і припинення вогню на морі. І ми продовжуємо підтримувати ці зусилля. Наші команди також працюватимуть над досягненням безумовного, повного припинення вогню на суші. Будь ласка, підтримайте це", - сказав Зеленський, звертаючись до учасників засідання Європейської Ради у четвер.

Голова Української держави наголосив, що "Путін повинен припинити висувати непотрібні вимоги, які лише затягують війну, і повинен почати виконувати те, що він обіцяє світові".

"Вже могло б пройти більше тижня без вбивств, без ударів, без вогню - якби Путін не був єдиним, хто продовжує цю війну. Пропозиції, зроблені в Джидді 11 березня, все ще залишаються на столі. Ми повинні продовжувати тиснути на Росію, щоб вони стали реальністю", - зауважив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трубу, якою росіяни проникали в Куп'янськ знищено Силами оборони України

Італія підтримала Бельгію у протидії плану ЄК щодо використання заморожених російських активів - ЗМІ

Стармер та фон дер Ляєн обговорили використання російських активів на користь України – ЗМІ

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА