Інтерфакс-Україна
19:32 14.03.2025

Рубіо про переговори з РФ: є підстави для обережного оптимізму

1 хв читати
Рубіо про переговори з РФ: є підстави для обережного оптимізму
Фото: https://www.president.gov.ua/

Державний секретар США Марко Рубіо вважає, що є підстави для “обережного оптимізму” щодо переговорів з РФ про 30-денне припинення вогню в Україні.

“Я думаю, що є підстави для обережного оптимізму, але водночас ми продовжуємо визнавати, що це важка і складна ситуація. Вона не буде легкою, вона не буде простою, але ми, безумовно, відчуваємо, що ми принаймні на кілька кроків наблизилися до завершення цієї війни і встановлення миру, але це все ще довгий шлях”, - сказав він на брифінгу на полях міністерської зустрічі G7 у Канаді.

Рубіо наголосив, що “це шлях з багатьох кроків”, але є “позитивний імпульс”. За його словами, більше буде відомо, коли з Москви повернеться спеціальний посланник Стів Віткофф.

“Є підстави для обережного оптимізму, що з цього може вийти щось хороше. Очевидно, ми чекаємо повернення спецпредставника Віткоффа”, - додав держсекретар.

Відповідаючи на питання, чи довіряє він Путіну, Рубіо сказав, що це “неважливо”, оскільки “йдеться не про довіру, а про дії – про те, що ви робите”.

“Ви не можете просто сказати, що хочете миру. Ви повинні досягти миру, і це справедливо для обох сторін у будь-якому конфлікті, у будь-якій війні та в будь-якій взаємодії”, – додав він.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Китай випробував неядерну водневу бомбу

Тіла двох загиблих у Костянтинівці рятувальники вилучили з-під завалів більше ніж через пів доби через ворожі обстріли

На фронті зберігається тенденція збільшення використання росіянами важкого озброєння – Зеленський

Британські ВПС двічі за 48 годин піднімалися на перехоплення літаків РФ, які наблизилися до повітряного простору НАТО, – ЗМІ

Росіяни облаштовують маршрути проходу важкої техніки, прикриваючись "великоднім перемир’ям", – ОСУВ "Хортиця"

Українська ППО за тиждень знищила майже 700 повітряних цілей

МЗС України вимагає вибачень від Fox News, який назвав Київ російським містом

Росіяни інсценували провокацію в Донецьку, щоб звинуватити Україну в порушенні "великоднього перемир’я", – ЦПД

У Києві з 21 по 26 квітня обмежать рух транспорту по Хрещатику

У харківських лікарнях залишається 17 постраждалих внаслідок п'ятничної ракетної атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА