Інтерфакс-Україна
11:00 02.03.2025

ГУР спростовує дезінформацію про начебто інспірування конфлікту між Вірменією та Азербайджаном

1 хв читати
ГУР спростовує дезінформацію про начебто інспірування конфлікту між Вірменією та Азербайджаном

Звинувачення ГУР МО України в начебто інспіруванні збройного конфлікту між Вірменією та Азербайджаном є дезінформацією, заявили в Головному управлінні розвідки МО України.

"У вірменському інформаційному просторі, зокрема в телеграм-каналах, поширюється фейк зі звинуваченнями на адресу ГУР МО України у начебто спробі інспірувати або сприяти початку збройного конфлікту між Азербайджаном та Вірменією", - сказано в заяві ГУР.

Основою для інформаційної операції стала фейкова доповідь нібито від ГУР МО України на ім’я заступника міністра оборони України Івана Гаврилюка.

"Поширюваний папірець містить низку грубих помилок (“Їван” замість Іван, “СДР” замість ЄДРПОУ та інші) і не відповідає вимогам оформлення офіційних документів України", - зазначає ГУР.

Проведення вказаної інформаційної операції спрямоване на "дискредитацію України та погіршення українсько-вірменських і українсько-азербайджанських відносин, що вигідно передусім державі-агресору росії" – додають у розвідці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони збили 27 російських ракет і 315 БПЛА

Кабмін призначив Малашкіна держсекретарем Міненерго, а Москаленко і Куцевола - заступниками міністра енергетики

Кабмін призначив Турчака держсекретарем Міноборони

Найскладніше після нічного російського обстрілу в Києві – Зеленський

У Раді відсутні вода та опалення - нардеп

Україна отримала потрібні ракети для ППО за добу до обстрілу РФ, вони суттєво допомогли – Зеленський

У Києві інтервали руху поїздів метро між станціями "Дарниця" – "Арсенальна" становлять до 10 хвилин

Українці розцінюють дії США у Венесуелі переважно як намагання захопити її ресурси – КМІС

Сибіга: Удар Путіна по Україні вранці — це сигнал тривоги для світових лідерів, які зібралися в Давосі

Одна людина загинула і 13 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА