Інтерфакс-Україна
06:42 11.02.2025

У Чорному морі один ворожий носій "Калібрів" - ВМС ЗСУ

1 хв читати

Один ворожий корабель-ракетоносій загальним залпом до чотирьох ракет “Калібр” зафіксований в акваторії Чорного моря станом на 6:00 вівторка, в Азовському морі ворожі кораблі відсутні.

Як повідомляється в телеграм-каналі Військово-морських сил Збройних сил України, в Середземному морі п'ять ворожих кораблів, з яких два є носіями крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 22 ракет.

За добу в інтересах РФ два судна пройшли Керченською протокою до Азовського моря, і жоден в зворотньому напрямку.

Джерело: https://t.me/GeneralStaffZSU/20808

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Противник 72 рази намагався атакувати на покровському напрямку – Генштаб

Каракас витрачатиме доходи від продажу нафти на купівлю американської продукції - Трамп

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

Запущено онлайн-портал для подання проєктів до Американсько-українського інвестфонду відбудови

ДТЕК пояснив помилку щодо терміну повернення е/е на Дніпропетровщині

У Запоріжжі поступово відновлюється водопостачання

Усі міські лікарні Дніпра повністю переведено на генератори - мер

Мобільний зв’язок на Дніпропетровщині та Запоріжчині працює в аварійному режимі через масштабне знеструмлення

Мобільний зв’язок через масштабне знеструмлення в Запорізькій області працює в аварійному режимі

Міненерго підтвердило, що внаслідок атаки РФ по енергетиці майже повністю знеструмлені Дніпропетровська і Запорізька області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА