16:04 23.01.2025

У "Резерв+" розпочато бета-тестування отримання електронного направлення на ВЛК - Умєров

1 хв читати
У "Резерв+" розпочато бета-тестування отримання електронного направлення на ВЛК - Умєров
Фото: Міноборони України

Міністр оборони України Рустем Умєров повідомив про початок бета-тестування нового сервісу - електронного направлення на військово-лікарську комісію в застосунку "Резерв+".

"Сьогодні військовозобов'язані змушені отримувати паперові направлення в ТЦК, витрачаючи час у чергах. Завдяки реформі цей процес стане значно простішим і зручнішим", – написав він у фейсбуці.

Міністр розписав алгоритм роботи нового сервісу:

1. Користувач надсилає запит через "Резерв+".

2. Керівник ТЦК підтверджує запит.

3. Користувач отримує сповіщення з усією необхідною інформацією: номер реєстрації направлення, адреса медзакладу, підпис керівника ТЦК.

"У першу чергу направлення зможуть згенерувати громадяни, які самі бажають пройти ВВК. Але згодом ця можливість з'явиться і для людей, які отримали паперову повістку на проходження ВЛК. Мета бета-тестування - перевірити роботу нового сервісу разом з користувачами "Резерв+" і вдосконалити його до моменту повноцінного запуску", - зазначив Умєров.

Долучитись до бета-тестування можна за посиланням. 

За словами глави відомства, наступним кроком стане інтеграція інформаційних систем Міноборони й МОЗ. Умєров наголосив, що вже з осені 2025 року в "Резерв+" можна буде самостійно обрати медичний заклад, який має контракт із НСЗУ, для проходження огляду на придатність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рязанський НПЗ у РФ зупинив роботу після ударів дронів – ЗМІ

На покровському напрямку за добу знешкоджено 137 окупантів та 27 од. техніки – Генштаб

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер

Торговий режим ЄС з Україною після 5 червня може змінитися - віцепрезидент ЄК

Радбез ООН ухвалив резолюцію США "Шлях до миру" в Україні, правка РФ відхилена

Зеленський і Трюдо обговорили оборонну та фінансову підтримку України

Окупанти вдарили по Дергачах, 2 жінки поранені - Синєгубов

Зеленський і Санчес обговорили ситуацію на фронті, потреби ЗСУ та інвестиції у виробництво дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА