Інтерфакс-Україна
01:01 18.01.2025

Президент України висловив сумнів щодо зустрічі з прем'єр-міністром Словаччини у Давосі - ЗМІ

1 хв читати

Президент України висловив сумнів щодо зустрічі з прем'єр-міністром Словаччини на полях Всесвітнього економічного форуму у Давосі, повідомило агентство Bloomberg, у п'ятницю ввечері.

"Зеленський сказав Bloomberg News, що не може нічого планувати з Фіцо, оскільки словацький лідер "може поїхати в Давос, але в підсумку опинитися десь у Сочі", маючи на увазі приморське курортне місто в Росії. "Ми не знаємо, хто купує йому квитки, оскільки він постійно пропускає пункти призначення", - цитує Зеленського агентство.

Як повідомлялося, раніше увечері в п'ятницю Фіцо заявив, що пропонує Зеленському зустрітися у вівторок у Давосі, де обидва братимуть участь у Всесвітньому економічному форумі.

Запрошення Зеленського приїхати до Києва Фіцо назвав "дитячим". "Наша зустріч у Давосі могла б визначити майбутнє словацько-українських відносин", - заявив у п'ятницю словацький прем'єр.

Джерело: https://www.bloomberg.com/news/articles/2025-01-17/zelenskiy-snubs-slovak-pro-russian-premier-by-meeting-opposition

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив електронне декларування права на промислове рибальство

Сибіга: Росію необхідно змусити до миру за допомогою колективної трансатлантичної сили

Lviv Croissants відкрила новий заклад на гірськолижному курорті Закопане у Польщі

Завтра останній день для подачі заявки на отримання 1 тис. грн "Зимової підтримки", нагадали в "Дії"

Тестові шатли Дарниця – Видубичі курсуватимуть у пікові години в обох напрямках з 24 по 26 та з 29 по 31 грудня - Kyiv City Express

Уряд спрощує передачу енергообладнання для стабілізації електропостачання під час війни - Свириденко

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА