Інтерфакс-Україна
14:44 28.11.2024

Працюємо над створенням на базі Ради Європи міжнародного трибуналу для РФ - Єрмак

1 хв читати
Працюємо над створенням на базі Ради Європи міжнародного трибуналу для РФ - Єрмак

Україна працює над створенням на базі Ради Європи спеціального міжнародного трибуналу, який судитиме за злочини військово-політичне керівництво РФ, заявив голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Ми домовилися про видачу ордера на арешт Путіна Міжнародним кримінальним судом. Також ми працюємо над створенням на базі Ради Європи спеціального міжнародного трибуналу, який судитиме за злочин і агресію найбільше військово-політичне керівництво Росії", - сказав Єрмак на міжнародному форумі "Дипломатія сьогодні: Роль України в глобальній політиці", передає кореспондент "Інтерфакс-Україна".

За словами Єрмака, з 2014 року, з початку збройної агресії проти України, Росія порушила близько 400 міжнародних договорів, учасниками яких є і Україна, і РФ.

Крім цього, Росія знехтувала 22 міжнародними основоположними документами, включно зі статутом ООН, Гаазькою конвенцією та безліччю інших.

"Своїми діями Росія завдала непоправної шкоди системі міжнародного права. Одна з цілей нашої дипломатії полягає в тому, щоб цю систему реанімувати. Так ми домовилися в підтримці Організації об'єднаних націй і компенсаційного механізму, який дасть змогу покрити збитки, завдані Росією у війні, коштом її заарештованих активів", - пояснив голова ОП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сварка через російську музику закінчилась вбивством – двом братам повідомлено про підозру

Зеленський про обстріли: саме так Росія почала Страсну п'ятницю - знущаннями над людьми

Вчора у Парижі був день дипломатії, однак для Росії лише черговий день терору – Сибіга

СБУ затримала експосадовицю суду, яка допомагала окупантам наступати на Покровськ

Колапсу на АЗС з 1 травня через додавання в бензини 5% біоетанолу не буде – СЕО "ОККО"

Шмигаль з 21 квітня проведе переговори у Вашингтоні для підписання угоди з США про створення інвестфонду відбудови до 26 квітня – Меморандум

Офіс корпорації "АТБ" у Дніпрі пошкоджено ракетним обстрілом

Кількість поранених внаслідок обстрілу Харкова зросла до 74

Суд виніс вироки у справі ДП "Червоний землероб", всіх обвинувачених звільнено від покарання через закінчення строків давності

Троє мирних жителів загинули на Донеччині минулої доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА