Інтерфакс-Україна
11:39 19.11.2024

Кількість загиблих у Глухові збільшилася до 10, постраждалих уже 13

1 хв читати
Кількість загиблих у Глухові збільшилася до 10, постраждалих уже 13
Фото: https://www.facebook.com/MNS.GOV.UA

Кількість загиблих унаслідок ворожої атаки по Глухову (Сумська обл.) зросла до 10 осіб, постраждалих - до 13, повідомила пресслужба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Уже 10 загиблих, внаслідок ворожого удару у Глухові, що на Сумщині. З них – 1 дитина. Кількість постраждалих зросла до 13, серед них – 3 дітей", - йдеться в повідомленні ДСНС у телеграмі у вівторок.

Як повідомила Сумська облпрокуратура в телеграмі, серед загиблих 8-річний хлопчик та його мати, а також 83-річна жінка та її 59-річний син.

Раніше повідомлялося про 9 загиблих, серед яких одна дитина, та 11 постраждалих, зокрема двоє дітей.

Повідомляють, що під завалами частково зруйнованої будівлі гуртожитку можуть перебувати ще три людини.

Рятувальники продовжують розбирати завали і шукати людей.

Серед поранених 13-річна дівчина та її 14-річний брат.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ та Нацполіція викрили ще 6 "ухилянтських схем" у різних регіонах України

Зеленський обговорив із президентом Азербайджану розвиток двосторонніх відносин

Ворожий дрон атакував автомобіль ремонтної бригади газовиків – без жертв

Сили оборони уразили російський порт "Новоросійськ" – джерело

Адміністрація Трампа готується депортувати українців, незважаючи на можливість їх призову до армії – ЗМІ

Школи у Львові та Чорткові будуть модернізовані до стандарту NZEB за підтримки Норвегії- Nefco

У Києві рятувальники виявили тіло шостої жертви російської атаки - влада

Кількість постраждалих на Одещині збільшилася до 10 осіб, серед них дитина – ДСНС

ДШВ: Мирноград – під контролем українських військових

НАБУ в операції "Мідас" починає етап фінрозслідування з залученням міжнародної допомоги та Держфінмоніторингу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА