Інтерфакс-Україна
18:34 11.10.2024

Керівникам МСЕКів Рівненщини оголосили офіційне попередження - ОВА

1 хв читати

Працівники Управління СБУ Рівненської області за участю представників обласної військової адміністрації оголосили офіційне попередження керівникам медико-соціальної експертизи (МСЕК), повідомив начальник обласної військової адміністрації Олександр Коваль.

"Керівникам МСЕКів Рівненщини сьогодні оголосили офіційне застереження… Стосується воно недопустимості вчинення протиправних дій керівниками медико-соціальних експертних комісій. А також наслідків і відповідальності за ці дії", - написав він у телеграм-каналі в п'ятницю.

Це стало реакцією на викриття масштабної схеми ухилення від мобілізації за участю посадовців МСЕКів, про яку нещодавно повідомили правоохоронці. Зокрема, трьом жителям Рівного, які налагодили схему ухилення від мобілізації, повідомлено про підозру у зловживанні впливом.

"Найменшої толерантності щодо подібних корупційних проявів з боку Рівненської ОВА не було, і не буде. Адже в умовах війни – це питання національної безпеки та оборони", - наголосив Коваль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До суду передано справу щодо 18 осіб, причетних до катувань понад 90 мирних жителів Куп’янська

Експрезидента УАФ Павелка оголосили у розшук

Ворожа атака безпілотниками пошкодила локомотив і вантажний вагон на станції Ковель

Ексочільника УСБУ в Харківській області затримано за підозрою у спробі захоплення державної влади під час війни

Порти Одещини всю ніч зазнавали безперервних ворожих ударів

У Чернігові завершено аварійно-рятувальні роботи на місці влучання в багатоповерхівку

ППО знешкодила 73 із 99 БпЛА, зафіксовано влучання балістичної ракети та 26 ударних БпЛА на 16 локаціях

На Миколаївщині частково знеструмлено мешканців через російську атаку – ОВА

Чергова петиція про збереження історичного флігеля на вул. Рейтарській в Києві набрала необхідні голоси

Зеленський повідомив про досягнення домовленості про зустріч з Трампом "найближчим часом"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА