Інтерфакс-Україна
14:15 07.10.2024

Українські хакери відключили онлайн-мовлення телеканалів "Россія 1", "Россія 24" і понад 20 інших - джерело

1 хв читати
Українські хакери відключили онлайн-мовлення телеканалів "Россія 1", "Россія 24" і понад 20 інших - джерело

Українські хакери здійснили масштабну атаку на Всеросійську державну телевізійну і радіомовну компанію (ВДТРК) та від самого ранку припинили онлайн-мовлення пропагандистських телеканалів "Россія 1", "Россія 24", "Россія культура", РТР "Планєта" та понад 20 інших, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" поінформоване джерело.

За даними співрозмовника, у РФ не працює не лише онлайн-мовлення цих телеканалів, а й телевізійне. Повідомляють, що знищено інформацію на серверах ВДТРК, включно з резервними копіями, не працюють онлайн-мовлення і внутрішні сервіси, немає інтернету та телефонії.

Відповідальність взяло на себе анонімне проукраїнське хакерське угруповання "Sudo rm-RF", яке вже атакувало об'єкти в РФ, приурочивши атаку в понеділок до дня народження Володимира Путіна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" анонсувало на суботу цілодобові відключення у 0,5-2,5 черги проти 0,5-3 черг у п’ятницю

Сибіга офіційно відкрив Генконсульство України в словацькому Пряшеві

У 10 ОГШБ заявили про ймовірну страту росіянами полоненого вояка бригади у с. Свято-Покровське

Данія скоротить допомогу Україні в 2026 році

Суд залишив під вартою детектива НАБУ Гусарова, якого звинувачують у роботі на ФСБ РФ

Переговори Умєрова та Гнатова з представниками США у Флориді тривають

Нардепці Скороход, її помічнику та спільнику повідомили про підозру – НАБУ

Делегації України та США проведуть зустріч у пʼятницю – джерело

США у новій Стратегії нацбезпеки проголосили намір "стабілізувати відносини Європи та Росії" та "культивувати опір поточній траєкторії розвитку Європи"

Військові закликають виробників до масового впровадження ШІ на полі бою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА