Інтерфакс-Україна
17:24 19.09.2024

Росіяни особливо активні на покровському та курахівському напрямках, застосовують усі наявні сили - Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Росіяни особливо активні на покровському та курахівському напрямках, застосовують усі наявні сили - Генштаб ЗСУ

Ситуація на фронті характеризується особливою активністю ворога на покровському та курахівському напрямках, де ворог застосовує всі сили й засоби для досягнення своїх цілей, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"Загалом від початку доби відбулося 95 бойових зіткнень", - зазначається в повідомленні у фейсбуці.

Так, найбільше бойових зіткнень зафіксовано на курахівському напрямку - окупанти атакували 36 разів, із них 13 атак відбито. На напрямку тривають запеклі бої в районах Цукуриного, Георгіївки, Костянтинівки та Катеринівки.

На покровському напрямку від початку доби росіяни здійснили 22 спроби потіснити українські підрозділи. Станом на 16:00 тривають шість атак. Втрати ворога уточнюються.

Крім того, по сім разів окупанти атакували на лиманському напрямку (п'ять бойових зіткнень завершено без успіху для противника, два тривають), сіверському (три атаки відбито, чотири тривають) і торецькому напрямках (відбулося чотири бойові зіткнення, три тривають).

ОСТАННЄ

Україна отримала фінансову безпекову гарантію на найближчі роки – Зеленський

19 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Європейські лідери змогли досягти прийнятного результату - Кислиця

Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС

Фон дер Ляєн: подібно до репараційного кредиту, Україна поверне кредит тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА