Інтерфакс-Україна
07:54 12.09.2024

У Конотопі 13 поранених, удар по центру міста завдано "Шахедами" – ОВА

1 хв читати

Росіяни вночі завдали масованого удару по критичній інфраструктурі Конотопа Сумської області, застосувавши "Шахеди", кількість поранених, попередньо, сягає 13 осіб, інформує обласна військова адміністрація станом на 06:20 четверга.

"У ніч на 12 вересня ворог здійснив масований авіаційний удар по об'єктах енергетики та цивільної інфраструктури Конотопської громади. Росіяни застосували БПЛА типу "Шахед", скерувавши їх у тому числі на житлові будинки, заклади освіти та медицини", - йдеться в повідомленні.

За даними ОВА, попередньо внаслідок ворожої атаки поранення різного ступеня тяжкості отримали 13 осіб.

На місці працюють аварійно-рятувальні служби. Проводиться ліквідація наслідків авіаційного удару. Інформація про наслідки уточнюється.

Раніше Конотопський міський голова Артем Семеніхін повідомляв про двох тяжко поранених. За словами мера, ситуація з електропостачанням у Конотопі критична. Енергетична інфраструктура зазнала значних пошкоджень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двосторонню зустріч Зеленського й Трампа перенесли на три години раніше – Білий дім

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА