18:38 09.08.2024

Спецпризначенці ГУР висадилися на Кінбурнській косі, знищено десятки окупантів та їхню техніку

1 хв читати
Спецпризначенці ГУР висадилися на Кінбурнській косі, знищено десятки окупантів та їхню техніку

У п'ятницю, 9 серпня, в результаті рейду на окуповану росіянами Кінбурнську косу було знищено шість одиниць броньованої техніки ворога та ліквідовано близько трьох десятків загарбників, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Під час місії на косі спецпризначенці атакували укріплення росіян на їхніх позиціях "Кінбурнська фортеця", "морський вокзал" і "пам'ятник Суворова". Біля останнього воїни ГУР встановили бойовий прапор Воєнної розвідки України", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Десантну операцію провели підрозділи "Химера", "Стугна", Paragon, "Сибірський батальйон", "Терор" у складі спецпідрозділу Тимура ГУР МО України за підтримки Військово-Морських Сил ЗСУ та у взаємодії з іншими складовими Сил безпеки і оборони України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться до 10 травня – ДПСУ

Чернишов: питання залучення мігрантів є умовою повоєнного розвитку економіки, але суспільство ще не готове до цього

ЄС визначив коло товарів зі США, на які може запровадити мита - ЗМІ

Чехія візьме участь в 6 проєктах модернізації українських медзакладів

У держави не існує окремих політик чи програм для українців за кордоном - Чернишов

Інформація про захоплення росіянами Суджі станом на зараз не відповідає дійсності – Коваленко

Генштаб ЗСУ: від початку доби було 66 боєзіткнень, противник найбільш активно діє на покровському та торецькому напрямках

Латвійська airBaltic підтвердила готовність відновити авіапольоти з України

Теракт у Івано-Франківську готували два підлітки на замовлення РФ, під час транспортування вибухівки один загинув, другий отримав поранення – Нацполіція

У Києві оцифрували документи Софійського собору та заповідника "Софія Київська" – КМДА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА