Інтерфакс-Україна
12:54 24.01.2025

Апеляційна палата частково скасувала постанову ВАКС про арешт майна головлікаря Хмельницької обласної МСЕК

2 хв читати

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду на засіданні в четвер, 23 січня, розглянула апеляційні скарги сторони захисту, а також представників третіх осіб, щодо майна яких вирішується питання про арешт, на ухвалу слідчого судді ВАКС від 11 жовтня 2024 року про арешт майна.

"За результатами розгляду колегія суддів АП ВАКС залишила без задоволення апеляційні скарги сторони захисту, частково задовольнила апеляційні скарги представників третіх осіб, ухвалу ВАКС скасувала в частині накладення арештів на квартиру та земельну ділянку, які на праві власності належать третім особам", - повідомляє пресслужба АП ВАКС у телеграм-каналі.

Арешт на майно наклав слідчий суддя у кримінальному провадженні за ознаками незаконного збагачення. Йдеться про квартири, житлові та садові будинки, земельні ділянки, транспортні засоби, нежитлові приміщення, кошти та корпоративні права.

Як повідомлялося, ДБР викрило голову Хмельницької обласної медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) Тетяну Крупу та її сина, який обіймав керівну посаду в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, на незаконному збагаченні. Під час обшуків у них знайшли тільки готівкою майже $6 млн у різних валютах, брендові прикраси та коштовності.

Крім того, з’ясувалося, що сім'я топпосадовців володіє 30 об'єктами нерухомості в Хмельницькому, Львові та Києві, дев'ятьма елітними автомобілями, корпоративними правами на 48 млн грн, готельно-ресторанним комплексом майже на 3 тис. кв. м в одному з парків Хмельницького. За кордоном у їхній власності - нерухоме майно в Австрії, Іспанії та Туреччині. На валютних закордонних рахунках сім'я також накопичила майже $2,3 млн. Усі ці статки вони не внесли до своїх щорічних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Крупу затримали 5 жовтня і повідомили про підозру в незаконному збагаченні. 7 жовтня Печерський райсуд Києва обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в сумі 500 млн грн. 21 листопада Апеляційна палата ВАКС залишила Крупу під вартою, але знизила розмір застави з 500 млн грн до 300 млн грн.

ОСТАННЄ

У Фінляндії засуджено до довічного ув'язнення росіянина, який скоїв воєнні злочини в Україні

Поліцейські встановлюють обставини вбивства чоловіка в центрі Одеси

ДБР проводить обшуки у заступника голови ВККС Омеляна в межах розслідування щодо введення в оману суду

КМІС: Серед гарантій безпеки українці більше довіряють власним Силам оборони з достатнім підсиленням зброєю

Посли ЄС погодилися продовжити ще на пів року персональні санкції для фізичних та юросіб за війну РФ проти України

Укрпошта офіційно ввела в обіг нову поштову марку "Місто Героїв. Маріуполь"

НЕФКО працює над проєктом школи з близьким до нульового споживанням енергії

Негода залишила без світла 18 населених пунктів у чотирьох областях – "Укренерго"

Шмигаль: Немає і не було директив будь з ким вести будь-які розмови щодо територіальних поступок України

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА