Інтерфакс-Україна
21:43 28.01.2025

Словацький прем'єр-міністр Роберт Фіцо назвав Володимира Зеленського ворогом Словаччини – ЗМІ

1 хв читати
Словацький прем'єр-міністр Роберт Фіцо назвав Володимира Зеленського ворогом Словаччини – ЗМІ

Словацький прем'єр-міністр Роберт Фіцо назвав Володимира Зеленського ворогом Словаччини, повідомляє видання Dennik N у вівторок.

Роберт Фіцо назвав заяву Володимира Зеленського про можливий транзит газу з Азербайджану маневром прикриття і назвав українського президента ворогом. За словами прем'єр-міністра, Словаччина хоче продовжувати купувати російський газ і вимагає його транспортування від України.

"Що ще залишається пану Зеленському, окрім як говорити про якийсь газ з Азербайджану. Нічого не готово, жодного проєкту немає на столі. Він знову надуває бульбашки, тому що думає, що ця бульбашка звільнить його від прийняття важких рішень", - цитує Фіцо видання.

За інформацією Dennik N на засіданні економічного комітету словацького парламенту Фіцо знову пригрозив заблокувати рішення про надання допомоги Україні. У четвер він планує обговорити газові питання з Єврокомісією.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рух до миру почнеться з припинення вогню по енергетиці та інфраструктурі – Білий дім після розмови Трампа-Путіна

Розмова Трампа та Путіна пройшла "дуже добре" – CNN

Україна вітає Азербайджан та Вірменію із узгодженням тексту Угоди про встановлення миру та міждержавних відносин - МЗС

В ЄС готові, що Угорщина знову не підтримає висновки саміту щодо України, і готові йти далі з іншими 26 державами-членами

Трамп і Путін закінчили розмову

Бундестаг схвалив "Борговий пакет", - зміни до Конституції, що дозволять збільшити витрати на оборону та допомогу Україні

Шанс на припинення вогню буде тільки в найближчі два-три місяці - Порошенко

Трамп проводить розмову з Путіним вже годину- Білий дім

Жодних компромісів щодо визнання територіальних поступок не може бути — Фріз

Сибіга після зустрічі з Сійярто: домовилися найближчим часом провести двосторонню зустріч, щоб детально обговорити питання нашого порядку денного

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА