20:50 23.01.2025

Угорщина заявила, що консультуватиметься зі США з питання відновлення санкцій ЄС проти Росії

1 хв читати
Угорщина заявила, що консультуватиметься зі США з питання відновлення санкцій ЄС проти Росії

Угорщина заявила, що проведе консультації зі Сполученими Штатами, перш ніж ухвалити рішення щодо продовження санкцій Євросоюзу проти Росії, оскільки крайній термін спливає наприкінці місяця, повідомляє Bloomberg із посиланням на главу МЗС Угорщини Петера Сіярто.

"Ми проконсультуємося з нашими американськими партнерами перед зустріччю міністрів закордонних справ ЄС у понеділок для обговорення санкцій", - заявив Сіярто на пресконференції в Будапешті, додавши, що позицію нової адміністрації США "не можна ігнорувати".

Він заявив про це після того, як керівник апарату прем'єр-міністра Гергей Гуляш заявив, що обрання Дональда Трампа у США створило "нову ситуацію", а це значить, що відновлення санкцій не повинно бути "автоматичним".

Посли ЄС зустрінуться найближчими днями, щоб обговорити, чи зможуть вони просунути продовження. Кілька дипломатів заявили, що наразі немає запасного плану щодо продовження санкцій, якщо Орбан продовжить їх блокувати.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада звільнила осіб, які перебували в місцях несвободи через агресію РФ, від сплати адмінзбору за оформлення паспорта

Міноборони ініціює укладання довгострокових контрактів з українськими виробниками озброєння

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА