14:59 05.02.2025

САП вимагає стягнути з родини харківського поліцейського необґрунтовані активи на 7,8 млн грн

1 хв читати
САП вимагає стягнути з родини харківського поліцейського необґрунтовані активи на 7,8 млн грн

Прокурор Спецалізованої антикоррупційної прокуратура (САП) заявив цивільний позов до Вищого антикорупційного суду (ВАКС) про стягнення в дохід держави квартири і люксової автівки, якими користовується родина патрульного поліцейського Харківського райуправління Національній поліції України в Харківській області.

"На підставі матеріалів ДБР, НАЗК та доказів, отриманих прокурором САП спільно з детективами НАБУ у встановленому законом порядку, з’ясовано, що подружжя користувалось квартирою у м. Харкові, а також люксовою автівкою Lexus LX 470. Право власності на вказане майно оформлено на дружину поліцейського, проте аналізом їхніх доходів та видатків встановлено неможливість набути ці об’єкти за рахунок законних джерел", - повідомляє САП.

У відомстві уточнили, що йдеться про стягнення на користь держави активів на суму 7,8 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Договір з США про спільний Інвестфонд потребуватиме ратифікації в Раді – Зеленський

В угоді про копалини - один із пунктів про гарантії безпеки, вона має бути підписана міністрами – Зеленський

Єрмак обговорив з радником прем’єр-міністра Великої Британії продовження підтримки України

МВФ погодився на створення двох спеціалізованих адмінсудів - окружного і апеляційного, замість Вищого адмінсуду - нардеп

Угоду про мінерали скоріш за все треба буде імплементувати - голова комітету з питань зовнішньої політики

Конституційний суд попередньо відмовив Коломойському в оскарженні норм "антиколомойського" закону

Морський порт і НПЗ у російському Туапсе атакували дрони ГУР – джерело

Президент KSE Милованов: в Міносвіти не сприймають серйозно пропозицію про приватизацію Києво-Могилянської академії

Прем'єр Румунії підтримав підвищення витрат на оборону, але проти відправки військ в Україну

В Румунії затримали проросійського кандидата в президенти Джорджеску

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА