15:12 10.03.2025

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

1 хв читати

Очільник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко дав офіційне доручення припинити тимчасове затримання, тобто евакуацію, приватних авто під час повітряної тривоги.

"Як анонсував раніше – дав офіційне доручення припинити тимчасове затримання, тобто евакуацію, приватних авто під час повітряної тривоги. Нарешті врегулювали це питання не з голосу, а в нормальному порядку", - дописав він у Телеграмі в понеділок.

В той самий час у Київської міської державній адміністрації (КМДА) стверджують, що така евакуація не відбувається від початку дії воєнного стану в країні.

"Вкотре наголошую: з початку повномасштабного вторгнення під час повітряних тривог інспекція з паркування не здійснює тимчасових затримань транспортних засобів. А також не виносить постанов про порушення правил дорожнього руху і не штрафує за несплату за паркування. Таке рішення зумовлене турботою про безпеку громадян", – зазначив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтин Усов.

Як повідомлялось, наступного тижня на Раді оборони Києва планується ухвалити рішення щодо руху громадського транспорту та порядку роботи мостів, повідомив начальник КМВА Тимур Ткаченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Трамп домовилися якнайшвидше укласти угоду про розробку копалин - спільна заява делегацій України та США

Делегації України та США погодилися негайно розпочати переговори для досягнення стійкого миру - заява

Україна готова прийняти пропозицію США щодо негайного 30-денного припинення вогню за умови одночасного виконання з боку РФ - спільна заява

США негайно скасовують паузу в обміні розвідданими та відновлюють безпекову допомогу Україні

В Івано-Франківську один загиблий, троє поранених, вибухів було два

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Києві попрощалися з добровольцем з Нової Зеландії Домініком Абеленом

Делегації України та США представлять спільну заяву за змістом переговорів – ЗМІ

Після зіткнення суден біля берегів Британії затримано чоловіка за підозрою в ненавмисному вбивстві

В Івано-Франківську біля вокзалу пролунав вибух, є постраждалі

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА