09:40 11.12.2024

У Міносвіти поки що не планують змін у мережі закладів медичної освіти

1 хв читати
У Міносвіти поки що не планують змін у мережі закладів медичної освіти

Планів щодо змін у мережі закладів медичної освіти наразі немає, повідомив заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький.

"Нам, як свідомим громадянам варто задуматися, як забезпечити конкурентноспроможність наших університетів в єдиному європейському просторі вищої освіти. Справді, в Європі переважно медична освіта здобувається в класичних (багатогалузевих) університетах. Спеціалізовані заклади вищої медичної освіти там рідкість", - написав Винницький у фейсбуці.

Водночас він зазначив, що в Україні інша система, яка вкоренилася вже багато десятиліть.

"Під час вебінару я пояснив переваги європейської моделі та занепокоєння щодо конкурентноспроможності наших медичних ЗВО у майбутньому. Але я також наголосив, що жодних планів щодо раптових змін в наявній мережі закладів медичної освіти зараз немає ні в МОН, ні в МОЗ (наскільки мені відомо). На мою думку, наша система має розвиватися еволюційно", - додав заступник міністра, прокоментувавши повідомлення в ЗМІ про нібито плани скоротити в Україні кількість медичних вишів.

Винницький наголосив, що Україні потрібна професійна дискусія щодо того, як поліпшити ефективність системи вищої медичної освіти та вищої освіти загалом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА