13:51 06.03.2025

Науседа запропонував встановити 1 січня 2030 р. датою вступу України в ЄС

1 хв читати
Науседа запропонував встановити 1 січня 2030 р. датою вступу України в ЄС

Президент Литви Гітанас Науседа пропонує встановити для України конкретну дату набуття членства в Європейському союзі – 1 січня 2030 року.

Таку ідею він озвучив у четвер в Брюсселі, прибувши на спеціальне засідання Європейської ради.

«Для мене важливо підтримувати Україну політично, тому я запропонував встановити орієнтовну дату членства України в Європейському Союзі, наприклад, 2030 рік, 1 січня», - сказав президент Литви.

За його словами, це буде «не юридичне визначення, але це буде наше політичне зобов’язання визначити шлях і надіслати дуже чіткі орієнтири нашим друзям, українцям, які потребують нашої підтримки, і не лише військової фінансової підтримки, а й політичної».

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Король Бельгії Філіп – Зеленському: Ми на вашій стороні і допоможемо вам

"Енергоатом" підписав угоду з французькою Orano про збагачення урану для українських АЕС до 2040р.

ЗСУ уразили пункт управління ворога на Херсонщині та опорний пункт російських морпіхів у Курській області

Зустріч лідерів ЄС із Зеленським тривала 1,5 години

47 країн-членів МАГАТЕ закликали РФ залишити ЗАЕС та засудили останню ротацію на станцію

Пісторіус сподівається на швидке вирішення питання з виділенням для України €3 млрд військової допомоги

Військова підтримка Німеччини становить 16% від усієї допомоги у сфері безпеки, наданої Україні, - Умєров

Умєров про призупинку обміну розвідданих США: Ми вже працюємо над альтернативами

Російська авіація завдала 18 ударів по Курській області з початку доби

Зеленський обговорив з Коштою і фон дер Ляєн посилення обороноздатності України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА