16:23 01.11.2023

Обшуки СБУ в Ужгородській міськраді пов'язані з розслідуванням відпочинку депутатів за кордоном під виглядом відряджень

1 хв читати
Обшуки СБУ в Ужгородській міськраді пов'язані з розслідуванням відпочинку депутатів за кордоном під виглядом відряджень

Служба безпеки України та Національна поліція провела слідчі дії в Ужгородській міськраді у справі про виїзд депутатів за кордон на відпочинок під час війни.

"Служба безпеки України та Національна поліція провели серію обшуків в адмінбудівлі Ужгородської міської ради. Правоохоронці перевіряли обставини виїзду за кордон місцевих депутатів", - ідеться в повідомленні української спецслужби в середу.

За даними слідства, для виїзду за межі України чиновники міськради вносили недостовірні відомості в офіційні документи про службові відрядження.

"Так, для оформлення закордонної поїздки посадовці використовували фіктивні запрошення від афілійованих іноземних організацій. Для маскування злочинної діяльності фігуранти не реєстрували таку кореспонденцію, а підписані листи на закордонні відрядження не вносили до системи електронного документообігу міськради", - зазначено в повідомленні.

У СБУ наголошують, що, за наявними даними, під час таких "відряджень" чиновники насправді виїжджали на закордонний відпочинок під час війни.

Для з'ясування всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності тривають слідчі дії в межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).

Комплексні заходи проводять співробітники СБУ в Закарпатській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА